29 вересня відбулася перша спільна Українсько-Польська медично-реабілітаційна Конференція у місті Сянок, Польща

Новина про заплановану конференцію блискавично розлетілась інтернет-простором. І ось, днями довгоочікувана подія нарешті відбулась. Приміщення для її проведення люб'язно погодилась надати адміністрація вищої паньствової школи імені J.Grodka у місті Сянок.

Українсько-Польська медично-реабілітаційна Конференція у місті Сянок

Новина про заплановану конференцію блискавично розлетілась інтернет-простором. І ось, днями довгоочікувана подія нарешті відбулась. Приміщення для її проведення люб'язно погодилась надати адміністрація вищої паньствової школи імені J.Grodka у місті Сянок. Цілком закономірна увага до теми конференції була прикута зі сторони медичного товариства Польщі, однак і місцева влада не залишилась осторонь події, прийнявши активну участь та виявивши всебічну підтримку у її проведенні.

Приємною несподіванкою для нас та інших учасників конференції став неабиякий інтерес зі сторони батьків, чиї дітки мають проблеми зі здоров'ям і потребують професійної та якісної реабілітації. Хоча, відверто кажучи, несподіваним такий інтерес можна назвати умовно, адже цілком прогнозовано, що ефективність та унікальність методики професора Козявкіна не могла залишити байдужою тих, хто найбільше потребує достовірної інформації про комплекс реабілітаційних заходів при різних формах дитячого церебрального паралічу.

Під час проведення конференції усі присутні отримали абсолютну інформаційну сатисфакцію щодо умов та ефективності реабілітації. Ми неймовірно пишаємося тим, що мали таку чудову нагоду поділитись позитивним досвідом у боротьбі з цією недугою. Разом із цим висловлюємо щиру подяку усім причетним до організації проведення конференції. Особливу шану віддаємо українським та польським урядовцям, які всіляко підтримували та сприяли проведенню заходу на належному рівні. А також окрема подяка кожному, хто відвідав цю конференцію, кожному, хто довірив нам найдорожчий свій скарб - дитину. Ми докладемо більш ніж максимум зусиль заради здорового та щасливого майбутнього своїх пацієнтів. Щиро сподіваємось, що ця конференція дала старт для подальшої плідної співпраці та міцних дружніх відносин з нашими польськими колегами.