В Саудівській Аравії діє план реформування “Vision 2030”, де одним ключових моментів є реформування медичної сфери шляхом залучення в країну кращих практик та методик лікування в світі. В галузі реабілітації метод професора Козявкіна розглядають як один із найперспективніших та такий, що дає реальні результати. Саме тому основною метою візиту делегації в Трускавець було детальне ознайомлення із процесом реабілітації в МКВЛ, ознайомлення із науково-практичною діяльністю клініки, обговорення шляхів та напрямків взаємної співпраці.
По закінченню робочого візиту представники із Саудівської Аравії висловили своє захоплення роботою, яку проводить професор Козявкін в своїй клініці. А результати цієї роботи вони побачили на кожному пацієнті і задоволення самих пацієнтів від отриманого лікування.
По приїзду до дому, в Саудівську Аравію, робоча група повинна відзвітуватись за результати поїздки своєму уряду, яке уже в подальшому буде приймати рішення щодо спільної співпраці.
А ми в свою чергу надіємось, що ця співпраця відбудеться і дозволить дітям цієї країни отримувати лікування за методом професора Козявкіна та приносити їм вагомі результати.
Візит делегації із Саудівської Аравії
![Візит делегації із Саудівської Аравії](/fileadmin/_processed_/1/1/csm_18872de0a9_7f7d992a1a.jpg)
![Візит делегації із Саудівської Аравії](/fileadmin/_processed_/1/7/csm_279796661b_3cff188cb1.jpg)